Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésprogramot ajánlaná...

Milyen edzésprogramot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Régebb jártam edzőterembe pár hónapot de nem tetszett mert mindenki vagy proteinezett vagy szteroidozot és ott hagytam.

Tetszik a fegyencedzés csak nem tudom az mégis mennyire hatásos edzés mert írnak jót és rosszat is róla. Olyan edzésprogramot szeretnék ami az egész testemet megdolgozza minden izomcsoportot megmozgat.

Inkább gyakorlatok kellenek amikhez nem nagyon kellenek súlyok és itthon is megtudom csinálni őket. De mégis látszana rajtam és fejlődnének is az izmaim.

Köszönöm előre is!


2014. máj. 16. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Gyakorlatok vagy olyan edzés fajta ami megfelelne ezeknek az elvárásoknak:)
2014. máj. 16. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen könyv, hogy fegyencedzés, keress rá és töltsd le. Abban vannak edzéstervek is. Egyébként a protein= fehérje. Szóval az csak kaja.
2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!