Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan sportolókat...

Ismertek olyan sportolókat akik valamilyen sportban úgy, hogy nem kis koruk óta sportolták azt, hanem később 18-19 éves korukban kezdtek el sportolni egy adott sportágat és mégis élsportolók lettek pár év alatt?

Figyelt kérdés
Ilyen közismert sportolók vannak? Akik nem kiskoruk óta a szüleik pénzéből meg kapcsolataiból építettek karriert, hanem mondjuk később felnőtt korukba? Kik ők? Tudtok ilyen labdarúgót is esetleg de minden sport érdekel!

2014. máj. 15. 18:14
 1/1 zastava válasza:

Van pár sportág, amit nem is nagyon célszerű elkezdeni gyermekkorban.

Szerintem egy csomó atlétikai számban (súlylökés, gerelyhajítás stb.), és tekében is elég sokan vannak, akik bőven 20 éves koruk után kezdték a pályafutásukat.

A tekecsapatunkban pl. a 39 évemmel én vagyok a legfiatalabb, és 70 fölött is simán játsszák, nem is akárhogyan. Általában kiöregedő focisták is át szoktak térni a tekére.

2014. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!