Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mezítláb futottam és megfájdul...

Mezítláb futottam és megfájdult az egyik lábfejem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán, vagyis 8 napja, futottam mezítláb, és azóta fáj a bal lábfejem. Annyi a gond, hogy nem akar elmúlni.

Gyakori jelenség ez mezítlábas futásnál, vagy nem? Érdemes elmenni orvoshoz vele?



2014. máj. 15. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

fuss vele megint


ám próbáltad borogatni?

2014. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert nincs begyulladva.

Most ezt a fuss vele megintet komolyan gondoltad?

2014. máj. 16. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gyakran futok mezitláb. Pár kérdésem lenne: Gyakran szoktál így futni? Nem lehet, hogy most megeröltetted, vagy rosszul léptél? Mezitláb futásnál más izmok is dolgoznak, ezért hozzá kell szoktatni a lábat az ilyen jellegű futáshoz. Szerintem, ha 8 nap óta nem múlt el, akkor ne kisérletezzél borogatással, menjél el dokihoz!
2014. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jövőhéten elemegyek orvoshoz, mert semmit nem enyhült 8 nap után. Hosszabb ideig most futottam így elsőnek.
2014. máj. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!