Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aikido (és box) vagy Ju...

Aikido (és box) vagy Ju Jitsu? (felpontozás) (Borsodban)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy inditottam már egy topicot, viszont ez úgy gondolom, hogy más téma. Aikido van itt a környéken, Szerencsen. Nekem abban a topicban azt ajánlották, hogy ju jitsu, viszont az edzés az kb. oda-vissza másfél óra és az edzés vége az 20:30-kor van és akkor várni kell 21:20-ig a vonatra, heti kétszer. Másrészt arra is gondoltam, hogy helyben van Aikido, ahol egy miskolci dojo instruktora tartja az órát, arra is szívesen elmennék, viszont azt irták több topicban is, hogy az aikidohoz még box is kellene, ugyanis szeretnék megerősödni is. Én nem találtam a környéken, valaki tud róla?

14F



2014. máj. 11. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
hát szerintem a 1,5 órás utat hosszútávon nem igazán lehet bírni(hamar elmegy a motivációd),ha a box és az aikido helyben van akkor én inkább azt választanám már csak a megnövelt edzés szám miatt is.
2014. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!