Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal edzhetné...

Milyen gyakorlatokkal edzhetném a bal kezemet?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni bal kézzel írni, de sokkal gyengébb, mint a jobb, meg remeg is, és hamar elfárad. Milyen erősítő gyakorlatokat tudnátok ajánlani? {nincs súlyzóm, stbstb.} köszi.
2009. dec. 25. 12:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Bal kezzel maszturbalsz, sokat csocsozol (elol, mert kapusnal nem kell tul nagy erofeszites, kozeppalyan annal inkabb), emelgetsz valamit bal kezzel, nem kell, hogy sulyzo legyen. Fogsz egy ket literes palackot, megtoltod vizzel, azt emelgeted. Kesz a 2 kg-s sulyzo, csak kicsit rosszabb a fogasa. Stb. talald fel magad!
2009. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az agyadat összekuszálod azzal, hogy te elkezdesz balkézzel irni nem lesz jó dolog hidd el...

Minden ember amikor megszületik beáll az agyban, hogy melyik kéz-láb az ügyesebb és ha ezt megakarják változtatni az agynak nem tesznek jót vele, hidd el jobb jobb kezesnek lenni :D

2009. dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szivesen olvasnék még ilyen gyakorlatokról, úgyértem, hogyha például így körzök a bal csuklómmal, akkor eléggé elfárad hamar, meg ha írok, akkor is. Ez a "körzés" hatásos, vagy hogyan lehet hatásosan csinálni?
2010. jan. 6. 19:34
 4/6 anonim válasza:
Héélóó...Ne szóld le a balkezeseket...(2.válaszoló)...Én balkezes vagyok és a legtöbb jobbkezesnél(akiket ismerek) sokkal jobb vagyok..(Én vagyok az osztályomban a legjobb tanuló)És elég nagy az ismeretségi köröm...De a kérdésre válaszolva: Igen, olyasmiket csinálj amilyeneket az 1. mondott...Pl: bal kézzel szkanderozol...emelgetsz tárgyakat...stb. amit emelni kell azt próbáld bal kézzel és jó...Bocsi az elejéért de ezt muszáj volt...
2010. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazadvan, nem kell leszólni őket szerintem sem az agy pedig azt tudja megcsinálni amit megtanul ;) köszi a tanácsot, ezentúl emelgetni fogok
2010. jan. 6. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem most épp a jobb csuklómban megrepedt valami csont, ezért fásliba van.

Jobb kezes vagyok, és muszály lesz beeszközölni a balkezes írást, ha nem akarok nagyon lemaradni a suliban, de még meglátjuk....

Am a balkezes írás jó dolog, az agyad is fejlődik, és a bal alkarod úgy be fogy durranni, mint a 7szentség

2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!