Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mond el a véleményed erről...

Mond el a véleményed erről kreatin+fehérje 16 napos kúra?

Figyelt kérdés

Fél éve edzek és nincs túl sok pénzem. Szeretnék tartani egy kreatin kúrát.

Feltöltő szakaszban 23 g

szinten tartó szakaszban 12g cratinnal és napi 2 fehérje ivással (40g)


Creatin: [link]


Fehérje: [link]


70 kg vagyok.

Mi a véleményetek erről? Illetve hogy váltakozanak a szakaszok? 10 nap feltöltő és 6 szint tartó vagy 2 nap feltöltő 2 nap tartó? Vagy másképp? Kérlek olyanokat ne írjatok hogy vegyek többet meg hogy ez semmit sem ér mert nincs több pénz ez is jó hogy van rá. Köszönöm! :)



2014. ápr. 2. 15:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdés. Az nagy baj lenne ha esetleg néha egyben innák meg 25 g-t? Illetve mennyi vízben kell feloldani?
2014. ápr. 2. 17:03
 12/18 A kérdező kommentje:

Csak nem birom abbahagyni..


[link]


[link]


Ez az összeállitás milyen szerinted?

2014. ápr. 2. 17:04
 13/18 dirtboy ***** válasza:

bizony hogy nagy baj lenne,na meg nem is hiszem hogy egyszerre letudnál húzni 2,5liter vizet és utána meg még enni is bírnál


a kreatin nem tudom feltűnt e neked de csak 300grammos és az 500as árában van.

szóval nem értem a kérdést.


a fehérje még mindig drágább mint a still kiló/forint aránya de ha annyira ragaszkodsz hozzá hogy sűrűn rendeld a fehérjét akkor csak rajta.

2014. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem.Azért akarok nagy a shop builderről rendelni mert itt látom hogy miket írnak róla a vevők. Máshol ahol meg nem látom kitudja mit raknak bele.
2014. ápr. 2. 17:16
 15/18 A kérdező kommentje:
Kiszállitással együtt 9000 forint azt még kibírom aztán akarok majd nézni valami nagyobbat. 3 kg körül. Oda van valami tipped? Ha lehet shop buildereset vagy olya ahol vannak róla vélemények. Gondolkoztam azon hogy rendes boltba vegyek de ami kis tasakos fehérje shopon 270 ft az boltba 290 gondolom akkor nagyobb termékeknél is ez a helyzet.
2014. ápr. 2. 17:24
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy hidrolizátumot,izolátumot,izolátum+koncentrátum vagy koncentrátumot vegyek. Vagy esetleg marhafehérje?
2014. ápr. 2. 17:26
 17/18 dirtboy ***** válasza:

a vásárlói véleményeket kerüld el messziről,olyan termékeket dicsérnek a sok nyomorékok hogy hajmeresztő.

ha azokat olvasgatod nem pedig hozzáértő segít választani /nem eladó/ akkor jó sz ar terméket is simán megveszel.

2014. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Sokat segítettél.
2014. ápr. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!