Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom a kreatintól?

Lehet valami bajom a kreatintól?

Figyelt kérdés

Venni akartam tejsavó fehérje koncentrátumot, amikor a bátyám mondta, hogy neki még van pora, ne költsek rá. Konkrétan a jumbo scitec nutritionról van szó, amibe van kreatin is, tömegnövelő és nem csak fehérje.

Én nem szeretnék lufi lenni és arra lennék kíváncsi, hogy ugyanolyan hatást érek el vele, mint hosszútávon, kreatin nélkül és megmaradnak e az izmaim ugyanúgy, ha edzek tovább, viszont leállok ezzel a szerrel.

Köszönöm előre is a válaszokat, még nem vagyok túl jártas a témában.

Egyébként saját testsúlyú edzéssel edzem. (eddig másfél hónap alatt kb 3 kilót szedtem fel, viszont nagyon vékony voltam eleinte)



2014. jan. 23. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Google -> kreatin -> olvas.
2014. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hidd el rákerestem, mielőtt feltettem a kérdést.

szeretném hallani a ti véleményetek is, a saját tapasztalatokat, javaslatokat.

2014. jan. 23. 11:38
 3/3 értelmes kérdések válasza:
Nekem a Creatin kapuszulától alergiás rohamom lett meg köhögtem fél évig szval annyira nem ajánlom,fehérje,szénhidrát és kész,pl whey protein professional,meg carb F
2014. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!