Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne végleges...

Hogyan lehetne végleges felmentést kérni úszás alól de csak úszás mert a tesivel semmi bajom?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Most ez komoly? Én éveket adnék az életemből, ha ingyen járhatnék úszni!!!
2013. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ha a klóros víz a szebedbe menne és minden héten újra begyulladna. Amúgy meg nem ezt kérdeztem
2013. szept. 4. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Búvárszemüveg.
2013. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen, nekem is a klóros víz a szemembe megy, plusz kontaktlencsém is van (amit akkor sem vehetek ki, mert rettentő rosszul látok) így extrán kell figyelnem arra, hogy ne menjen bele a víz a szemembe. Most komolyan! Még ha 95 éves is vagy és alig tudnál menni akkor is mindenki az úszást ajánlaná. Fordítva még lehetne, de az soha senki nem fogja bevenni, hogy futni meg kosarazni tudsz, de a vízbe belehalsz.
2013. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosarazni nem tudok mert egy szert eltörtem az ujjam de futni igen. ÉS MÉG MINDIG NEM EZT KÉRDEZTEM.
2013. szept. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!