Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan videókat, ami mindent átmozgat, (popsi, comb, has) és amivel 3 hónap alatt bikiniformám lesz?

Figyelt kérdés
Tengerpartra megyek júliusban.
2014. ápr. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

3 hónap alatt semmilyen edzéssel nem lesz bikiniformád! Főleg nem vacak videókkal.

Előbb kellett volna eszedbe jutnia

Szánalmas hozzáállás hogy egész év döglés de persze nyárra kéne a jó alak..


Normális étrenddel és edzéssel változhatsz.

2014. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kiló felesleg sincs rajtam, 45 kg vagyok, picit izmosabb akarok lenni. moderátornak ment az első válasz.
2014. ápr. 1. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a te szád íze szerinti válaszokat fogadod el nem fogsz hasznos tanácsot kapni.

Sok sikert a videózgatáshoz.

2014. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Szánalmas hozzáállás hogy egész év döglés de persze nyárra kéne a jó alak."

Ez bőven provokatív.

2014. ápr. 1. 22:13
 5/9 tkodit ***** válasza:

Jól összeállított tömegnövelő étrend, plusz heti 3-4 konditermi edzés (eleinte átmozgató, majd osztott edzéstervvel), illeti heti 1-4 kardióedzés. Ez az a recept, amivel a legtöbbet hozhatod ki magadból, pláne rövid idő alatt.


És igen, a hozzáállásod szerintem is gáz. Semmilyen edzés nem ad 3 hónap alatt jó formát, pláne nem egy átmozgató videó, tinglitangli lötyögéssel. Lehet,hogy csak tudatlan vagy, és azért írtad ezt, de aki sok éve edz keményen, annak elég könnyen felmegy a pumpája, ha egyesek varázsvideókkal akarnak izmosak, szépek, és szexik lenni, pár hét alatt. Ez nem így megy.

2014. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van, tömegnövelõ étrend, súlyzós vagy saját súlyos edzés de így is ténylegesen észrevehetõ változás 8-12 hónap 3 hónap alakformálásban az semmi, az az az idõ mire az izületeid talán megszokják az új terhelèst...
2014. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hasra max. 1 hét,combra is 1,popsira (hát nekem nem volt semmi popsim) és 2 hét alatt jó lett:)

ha aktívan csinálja,akkor miért ne lehetne elég 3 hónap?!sőt...sok is;)

Youtube-on találsz,csináld minden nap,és jó lesz;)!

2014. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tkodit ***** válasza:
Utolsó, ugye ez vicc? Egy hét alatt nincs olyan izom, ami láthatóan reagálna az edzésre! Az, hogy te elégedett vagy a pár hetes eredményeiddel a te akaraterődet minősíti.
2014. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok:

#8:de ha nincs rajta felesleg??nyilván nem hármasiker szülése után...azt azért hozzáteszem,hogy kemény edzés.!

2014. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!