Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most megyek először futni, és...

Most megyek először futni, és félek, hogy hülyének fognak nézni, amiért többet sétálok, mint futok. Mit tegyek, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valahol el kell kezdeni, de akkor is...
2014. ápr. 1. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki lesz@rja hogy te most futsz vagy sétálsz. Nem hiszem hogy azzal lesznek elfoglalva hogy te mit csinálsz.
2014. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valóban.

sajnos senkit nem érdekel az utcán,hogy te hogyan és milyen tempóban kocogsz,sétálsz.

de itt a paranoia definíciója-a fontosság érzésének hamis illúziója.

2014. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sportpályára megyek, mert ott rendes futópálya van, és ilyenkor tele van, plusz középen fociedzés megy.
2014. ápr. 1. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, eleinte én is sokat gondolkodtam, h "jajj milyen égés, h sétálok és nem futok", de az emberek nem gondolnak ilyenre csak néznek rád, mert arra figyelünk ami "új" és mivel te épp beérkezel a látótérbe és viszonylag új információ vagy nekik így akaratlanul is rád figyelnek., meg amúgy is ők sétálnak/ülnek te meg futsz is! Szóval nekik fel kell rád nézniük :D meg nekem még szurkolni is szoktak, néha köszönnek ismeretlenek is

Szóval menj és egy "mondás" szerint a futónak a legnehezebb lépés az első a bejárati ajtótól.

Hajrá!

2014. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is eszembe szokott ez jutni, de aztán meggyőzöm magam, hogy nem is figyelnek rám az emberek és kész (persze, csak itt mifelénk kiállnak a kapuba és majd kiesik a szemük a rosszallástól, hogy mit futkározok már ahelyett, hogy kapálnék/ásnék/gereblyéznék/sepregetnék/havat lapátolnék/kutyaszart szednék...) :)
2014. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is két hete kezdtem futni. Szerencsére gyorsan legyőztem ezt a parámat, és már határozottan érzem magamról, hogy sokkal többet bírok futni, mint két hete :) Úgyhogy kitartást Neked is!
2014. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!