Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lefogni vagy...

Hogyan tudnám lefogni vagy valami, hogy ne zavarjon ugrálás stb közben a nagy mellem?

Figyelt kérdés

Próbáltam fáslival, meg fóliával,de sajnos nem bírja ki az edzés végéig... Vettem sportmelltartót is,de az utolsó percekben amikor szögdelünk stb lecsúszik a fólia és ugrál, mivel nagy ráadásul feltünő is és jön az orrot kell fújnom trükk,h ne legyen kellemetlen :S

De szeretném becsületesen végig csinálni az edzés,de a szögdelésnél és más ugrós feladatoknál "útba van".

Elnézést kérek,ha nem a legmegfelelőbb kategóriába írtam.


2010. nov. 15. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a sportmelltartó alatt is le kell fóliázni? Talán a fólia miatt túlságosan lelapul és azért ugrik ki a sportmelltartóból.
2010. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem a sportmelltartó segített fólia meg minden nélkül..vagy vegyél rá még egy feszesebb melltartót,akk hatásosabb:)
2010. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Spaniferrel :D
2010. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kettő sportmelltartó. Nekem egy nike és egy triumph vált be.
2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen a tippeket,amúgy a melltartóban bent marad, a fólia ami jobban lefogja abból csúszik ki..
2010. nov. 16. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én vállalom a melltartó szerepét. Megyek veled edzésre, és én fogom a melleidet hogy ne ugrándozzanak le fel :) Mit szólsz? ;)
2010. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd én fogom!
2010. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

13:31 és 17:59 tegnap : ;)

De, esetleg más tippek?

2010. nov. 17. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ez miért nem jó ötlet? Neked is kellemesebb élmény mint egy melltartó, meg én is élvezném! ;)
2010. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!