Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek és melyik fittnes...

Kinek és melyik fittnes DVD-jére esküdtök, amitől tényleg erősödtetek és formálódtatok és leizzadtatok, ugrálás nélkül!?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Rubint Réka DVD-i nagyon jók, igaz kemények, de ha kitartó vagy nagyon szépen lehet tőlük formálódni, szálkásodni!
2010. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szálkásodni a diétától lehet izmosodni meg a súlyzózástól, és a tömegnöveléstől, amugy a futás jó, nem a kocogásra gondolok.
2010. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Béres Alexandra Egyensúlyban önmagaddal c. dvd-je vált be. Kipróbáltam a Rubint Réka dvd-ket is, de nekem az túlságosan kínlódós, szeretem élvezni is a mozgást. Ráadásul ebben rengeteg hátizmot fejlesztő, koordinációs és egyensúlyt fejlesztő gyakorlat is van, a tartásom is szebb lett tőle, és a közérzetem is jobb, amióta rendszeresen csinálom. Nem szeretem, ha a mozgás kizárólag arról szól, hogy legyen kisebb a fenekünk és a hasunk. Az egész testünket kell edzeni.
2010. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!