Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot (vagy hobbit)...

Milyen sportot (vagy hobbit) erdemes elkezdeni 15 evesen?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy sose sportoltam meg semmit amit szerettem volna. Illetve altalanosban fociztam, azt nagyon szerettem de nem hinnem hogy nagyon ugyes lettem volna benne, mivel csak tesioran jatszottuk...

Azon kivul roplabdat kezdtem el a suliban, hat az nagyon nem ment... Persze hetfo este 6kor volt minden edzes...

Most uszok, de azt meg regen tanultam es a labtempomba mindig belekot a tanar, meg amugy sem szeretek nagyon furdoruhaban lenni.

Az uszodat sem birom....

Videken lakom, ezert kicsit kevesebb is az idom a buszozas miatt, de nagyon szeretnek valamit sportolni amit tenyleg elvezek...

Ja, korcsolyazni korcsolyazok, abban jo vagyok.:)

De azert nem profi, csak hat..az ugy megy.

De az meg csak telen van...


Szoval ez van.

Szeretnem ha jobb lenne a fizikumom, meg persze a szep alak gondolata is csabit...

Mostanaban tornazok itthon, tervezek biciklizni, futni, de sajnos nem gyakran jarok el...


Van otletetek?


2014. ápr. 1. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Futni mindenképpen kezdj el, nagyon ajánlom, hatalmas örömöket tud okozni, mikor jól teljesítesz. Egyébként tudom, hogy nem mindenki veszi a táncot sportnak, de én imádom és nagyon ajánlom. Nincs nagyobb élmény annál, mint belefeledkezni a zenébe és nem gondolni semmire.
2014. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Háát, nem vagyok valami táncoslábú igazából...

Meg az ilyen korban induló tánccsoportok már általában rendelkeznek valamennyi tapasztalattal...


De azért köszi, futni mindenképpen elkezdek, a táncot meg átgondolom, utánanézek...

Köszi!:)

2014. ápr. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!