Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem késő elkezdeni sportolni?

Nem késő elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Szeretnék járni sportolni. Otthon szoktam végezni nyújtó gyakorlatokat, sokat futok, a vádlim már nagyon kemény. Elég vékony vagyok. 161 cm és 47 kg.

Szeretnék járni fitnesre, tornára vagy aerobikra, de szerintem már késő elkezdeni. Gondolkoztam a karatén is. A táncolás is érdekelne. Nem késő ezeket elkezdenem?


2014. márc. 25. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj sosem késő .. ilyeneket felesleges is gondolni ,hogy késő ... mihez képest késő ?? mert attól ,hogy 13éves vagy még profi táncos vagy esetleg karatés is lehet belőled .. azt kell csinálni amit szeretsz attól ,hogy most valakit a szülei 4-6 éves kora óta karatéra járatnak az már megint 1 más kérdés én erre azt tudom mondani ,hogy a gyakorlás sosem elég! a táncnál is egy tökéletes mozdulatot nagyon nehéz eltanulni!

és egyiket sem késő elkezdeni .. amiket felsoroltál 13éves vagy még csak az egész élet előtted áll :D

2014. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagyd a pcsába az egészet...


VICCELTEM! de miért kell ezt minden nap megkérdezni?! NEM, nem késő, SŐT már elég nagy vagy ahhoz hogy ne bénázz edzésen hanem lehet dolgozni.

2014. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyen öregen már koporsóra kellene gyûjteni nem sportoláson törni a fejed...
2014. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

most még teljesen jó, ha elkezdesz valamit. simán lehetsz profi sportoló is akár.

később is elkezdhetsz akármit, hobbi szinten simán lehet, ahhoz sosem késő :)

tánc és karatély teljesen jó, a lényeg, hogy valami olyan, amit tényleg élveznél és szeretnél csinálni :)

2014. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!