Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilates és kung fu kombó működik?

Pilates és kung fu kombó működik?

Figyelt kérdés

Kissé ellaposodtam az utóbbi időben, és próbálom visszanyerni a fittségem. Most kezdtem el kung fuzni (shaolin - északi stílus), és mellette nagyon szeretek pilatesezni, arra gondoltam, hogy közben azt csinálnám itthon.:) Az jó lenne eleinte, ha meglenne a heti két edzésem plusz mellé videókra tornáznék heti háromszor fél órát az első héten, aztán ezt emelném negyven percre, és így tovább. Úgy gondoltam, hogy beosztom, hogy melyik napra mi jusson. Például: hétfő: has+hát+kar, kedd és szerda edzés, csütörtök pihi, péntek: fenék+lábak+has, szombat: kardió, vasárnap megint pihi. Nem feledkezem meg a bemelegítésről és a nyújtásról sem, az lenne külön 15 perc összesen. :) Ez így jó lenne? Csak én nem vagyok ebben jártas, és nem tudom, hogyan kéne elkezdenem, hogy ne sérüljek meg vagy elveszítsem a motivációmat, mert túl edzem magam. :'D Nem mondanám magam teljesen kezdőnek, de haladónak sem. Jah, és mellé normálisan "tisztán" ennék, nem pedig diétáznék. Magyarul no édesség, no kenyér, no szemét kaja és üdítő, csak hús, sok zöldség meg gyümölcs, tej, zöld tea, sok víz. Sajnos durumtésztát meg barnarizst nem ehetek, mert menzás vagyok, meg hát családban élek, és úgy már nem főznének nekem külön. :) Diétákkal légyszi ne gyertek, tudom, hogy jót akartok, de én nem hiszek bennük, és rossz tapasztalatom is volt vele. :/


Előre is köszi a válaszokat!



2014. márc. 30. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a kungfut lecseréled mondjuk ökölvívásra,vagy más hasznos képességeket fejlesztő küzdőportra,akkor lehetne jó.
2014. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ így utólag! :D Ne bonyolódjunk bele ebbe a melyik harcművészeti stílus a legjobb dologba, mert egymás vérét ontanánk ítélet napig. :)
2014. ápr. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!