Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni izmosodás...

Hogyan tudnék fogyni izmosodás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de van egy nagyon kicsi úszógumim, és a fenekemmel sem vagyok megelégedve (nem tetszik az alakja, pedig izmos). Hogyan tudnám elérni, hogy eltüntessem az úszógumim, formáljam a fenekem, de közben ne izmosodjak tovább (főleg combra, vádlira ne!)?:) 16L

2014. márc. 16. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól ne félj, hogy izmos leszel egy kis futástól, biciklizéstől, főleg szálkásító étrend mellett.
2014. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Bár nem vagyok szakértő, de a fogyás és az izomépítés kizárja egymást, pedig minden kövér férfinek ez lenne az álma :D

(azt hiszem, ha egyszer valaki erre talál megoldást az élete végéig a Hawaii szigeteken süttetheti a hasát úgy meggazdagszik belőle)

2014. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj oda a szénhidrátokra amiket eszel, például egy ebédnél részben helyettesítheted zöldségekkel a köretet és a rizst részesítsd előnyben köreteknél, kenyeret ha eszel akkor teljes kiőrlésűt, ne igyál semmit amiben cukor van (Cola, üdítő, de némelyik gyümölcslében is rengeteg cukor van)

Mozognod mindenképpen kellene valamennyit, zsírégetésre legjobb a cardio, azaz minimum 40 perc kocogás vagy futás, illetve olyan állandó intenzitású mozgás amit kifulladás nélkül tudsz 40 percig végezni, lehet gyors séta is ha nem szeretsz futni, vagy elliptikus tréner ha lejutsz konditerembe esetleg.

Fenék erősítésre/formálásra guggolást tudom ajánlani, esetleg lépcsőzést. Guggolásnál figyelj arra hogy egyenes háttal, minél kevésbé előredőlve csináld.

2014. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. csak izmosodás nélkül tudsz fogyni. A fogyás alapja eg megfelelő, enyhén kalóriamínuszos étrend. Ez kizárja a jelentős izomnövekedést.
2014. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Belőled borzalmasan izmos testépítő lesz még fényevéssel is. :(

2014. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) #5 :DDD

Nincs rajtam sok zsír (leszámítva az "enyhe" úszógumit, és a belsőcombomon kicsi), és az izomtól vastagabb a lábam. És úgy szeretném ledolgozni ezt a kevés zsírt, hogy ne izmosodjak tovább. De attól tartok, hogyha kevesebb evéssel fogyok, akkor az izom lemegy, az úszógumi és zsír marad:/

2014. márc. 16. 12:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként heti 2x futok 4 km-t, 2x táncolok, és szoktam itthon erősíteni is (főként hasra, néha fenékre):)
2014. márc. 16. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Éppen azért kell normális diétával megfelelő sport mellett lefogyni.


[link]

2014. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!