Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek lovagolni 140kiló...

Elkezdhetek lovagolni 140kiló körüli súllyal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy szerinted a lovaglás "lájtos" külön nevetséges.
2020. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Vegyünk egy egyszerű esést: Én a magam 67 kg vagyok. Terepen vágta közben (tehát kb. 70 km/h-s sebességnél) bestoppolt alattam a ló én mentem tovább. Szerencsém volt seggre érkeztem. Megúsztam kék-zöld farral.

Nálad ez minimum egy medencecsont-repedéssel végződött volna. És ez egy szimpla, szinte "rutin" esés volt. Nem estél kőre, gyökérre, a fejedre, válladra, nem dobta hanyatt magát, (mert igen, olyat is tud) nem taposott rád.


A kérdésedre válaszolva: Nem, nem bírnád a lovaglást. Az hogy 1 óra mozgás is megterhelő elfogadhatatlan. Nemcsak lovaglás terén hanem alapjában véve az életben is.

2020. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"A kérdés is rám vonatkozott hogy ÉN bírnám-e, nem a ló." Drágaság, a lovaglásban nincs "én" és nincs "a ló" MI vagyunk. EGY CSAPAT vagyunk. Egy ilyen egoista fszkalapot, mint te, szerinted ki fogy elviselni? Egy jó lovardából, jó közösségből ki leszel utálva, mert egy önző, érzéketlen, egoista dög vagy, aki azt hiszi, 600 kg szín izom végig fogja cipelni hegyen-völgyön a 140 kilóját, 0 lovastudással, 0 segítségadással, 0 tisztelettel, 0 empátiával. Az ilyenek nem tűrjük meg magunk között.

(Csak úgy megjegyezném: Attól amit te lovaglás alatt értesz, nem fogsz lefogyni. Max a ló.)

2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!