Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek lovagolni 140kiló...

Elkezdhetek lovagolni 140kiló körüli súllyal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Épp azért, mert így megerőltető egy órát sétálni, főleg ha emelkedő is van, így nem is csinálom. Lóháton meg csak könnyebb, főleg fölfele, így bírnám és csinálnám is. Amúgy férfi vok és 178 magas.
2014. márc. 15. 16:06
 12/33 *Glissade* ***** válasza:
Én lovaglásra inkább az elefántot javaslom neked.
2014. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 *Glissade* ***** válasza:
Vagy a tehén " fiú" változatát..:DDD
2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 *Glissade* ***** válasza:
De közölük is kizárólag csak a jól táplált nagy darab, kimondottan lovaglásra tenyésztett példányokat...
2014. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Mondhattok neki bármit épp azzal érvel üzenetbe, hogy ő a zsírmentes tömegének a dupláját cipeli és ezért a lónak is el kéne bírnia őt hisz ő a tömegének csak az 1/3-át cipelné. Meg , hogy a lovaglás több kalóriát éget. A lovaglás ott kezdődik, ha a tenni kell a nyeregben maradásért. Amennyiben a ló sétál, még csak meg sem dob úgy sok értelme van. Ennyi erővel a széken is ülhetsz.
2014. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 *Glissade* ***** válasza:

Ahhoz, hogy lovagoljon bérelnie kell neki egy lovat, vagy elmenni egy lovardába.

Ott meg úgysem fognak neki lovat adni 140 kilósan!

Szóval nincs gáz;)

2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy troll....
2014. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Troll?

Ezt még délután lőttem a pocakomról. Igazából nem ilyen nagy, csak el voltam terülve. Ha kihúzom magam kisebb, így viszont kényelmesebb.

[link]

2014. márc. 15. 19:28
 19/33 *Glissade* ***** válasza:
Ez igazán motiváló kép itt a sport- mozgás rovatban;)
2014. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Igen, troll. Tudod, az a fajta netes provokatőr, aki elhiszi, hogy bevesszük, hogy olyan hülye, hogy azt gondolja, majd ő besétál egy lovardába és mindennemű lovastudás nélkül a hátsója alá tolnak egy tonnás állatot. (pluszban nem gondol arra, hogy ennek a tonnás jószágnak önálló akarata van és bármikor nekicsapja egy fának az idilli erdejében)

Ez a troll, kedves Kérdező. :)

2014. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!