Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek lovagolni 140kiló...

Elkezdhetek lovagolni 140kiló körüli súllyal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss de ezt a ló nem fogja bírni..
2014. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsétlen ló meg megdöglik alattad.
2014. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Jó hát nem vágtázni meg ugratni gondoltam, csak túrázgatni a hegyekben, az nem olyan nehéz, nem?
2014. márc. 15. 13:23
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Vedd a hátadra csak a súlyod negyedét- harmadát és hajrá,megnézzük meddig túrázgatsz a hegyekben és milyen kellemes. Egy átlagos ló 80kg-t bír el károsodás nélkül kb. Egy hidegvérű. Hidegvérű lóra se érdemes ráülni 110kg felett.

Te szerintem már állat kínzás kategória vagy.

2014. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát a múlt 7végén voltunk kirándulni és szerintem elég jól bírtam! Több mint egy óra, még hegymenet is volt benne. Na ott éreztem a súlyom, le is izzadtam meg minden. Akkor láttam a lovasokat hogy csak ülniük kell a nyeregben, azért az sokkal könnyebb. Szerintem bírnám és kellemes is volna. Ha CSAK léptetek, akkor is sok a 140? Az már csak 30cal több.
2014. márc. 15. 14:01
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Én nem azt mondtam, hogy túrázz, hanem, hogy vegyél 35-45kg-t a hátadra és úgy menj. Te egy normálló súlyának a harmada se vagy még egy hidegvérűnek is csak a negyede.Magadhoz mérten te is vegyél fel ennyi súlyt és hajrá. Egy óra hegymenet után menj el az orvoshoz és kérd ki a véleményét,hogy kínzod-e magad vagy sem.
2014. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
*a harmadánál több vagy
2014. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Bocs, félreértettem. Igazad van, ha MÉG 45kilót magamravennék a túra ott érne véget hogy nem tudnék kiszállni a kocsimból:) Épp ez az hogy el vagyok hízva és a saját súlyomtól is kivagyok ha mozognom kell. Ezért gondoltam h lóháton könnyebb lenne, akkor a ló cipelné a súlyom helyette. Azt nem gondoltam h neki ez már sok, olyan nagy és izmos állat. Vágtához meg ugratáshoz ok, nade csak sétálni?
2014. márc. 15. 14:38
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked is csak sétálni kell avval a 45kg-val. Amúgy attól nemfog lefogyni senki, ha csak nézi a tájat miközben a ló sétál.
2014. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Bazz... Komolyan ennyire lusta vagy?

Nem elég, hogy 140 kg vagy, inkább bepakolnád a segged egy ló nyergébe, hogy ennyit se kelljen mozognod?

Vicc...:D

Akár férfi, akár nő vagy, akár lehetsz 2 méter magas is, de átgondolnám a helyedben az életmódod, mert ez hatalmas túlsúly.

2014. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!