Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szabad testsúlyos edzést...

Ha szabad testsúlyos edzést szeretnék végezni, milyen edzésterv lenne hatékony?

Figyelt kérdés
Kondiztam kb. 1,5 évet de néhány ok miatt abba kellett hagyjam, és elég nehéz átállni a hétfő-mell, kedd-hát edzésről hétfő-minden, kedd minden edzésre. Nem azt szeretném tudni, hogy, hogy érdemes meg hogy túledzettség veszélyre ügyeljek mert ezt hallottam eleget a teremben, hanem, hogy akik csinálják, hogy csinálják. Illetve a "profik", hogy nyomják?

2014. márc. 4. 19:41
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Miért kellene átállnod saját testsúllyal a teljes testes edzésprogramra? Saját testsúllyal ugyanúgy osztott edzés van, csak nem súlyokkal, hanem saját testsúlyos gyakorlatokkal.
2014. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vidéken élek és eddig gyakran kellett menjek nagyobb helységbe ahol volt terem de most már nem sajnos, emiatt praktikusabbnak tűnik a street workout...
2014. márc. 4. 19:51
 3/3 anonim válasza:
Igaza van az elotted szolonak! Sajat testsulyal ugyanugy edzhetsz kulon izomcsoportokra! Ha esetleg nincs huzockodod azt ugy nehezebb megoldani mert ugye a hat es kar gyakorlatokban a lehuzasok a dominansak de ha van akkor tudsz kulonbozo nehezsegu huzockodasokat kulonbozo fogasokkal hatra/karra illetve tudsz zoöockodni ha feltolod muscleupba egyrudason es tudsz korlaton is tolockodni tricepszre es mellre! Allhatsz kezen es megtanulhatod a kezallasfekvot ez jo vallra! Es hat ugye a fekvok atdolgozzak a mellkast! Ezekbol is talalsz a neten brutal nehezdegueket meg mindenfelet! Labra gondolom tudsz gyakorlatokat de en a futast javaslom leginkabb mert lelazit edzes utan es en szeretem:)
2014. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!