Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbi sport a jó időre?

Hobbi sport a jó időre?

Figyelt kérdés

Itt a tavasz, elegem lett a punnyadásból. Szeretnék valami mozgást vinni az életembe hobbi szinten.

Adnátok ötleteket? Ki mit sportol hobbi szinten és mi szükséges hozzá (felszerelés,árak, fontos tudnivalók)?

Én görkorira gondoltam. Mit gondoltok érdemes korit vásárolnom? Talán nem jön majd be.

Köszönöm a segítséget:)



2014. márc. 4. 18:15
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

Gondolom lány vagy -- hány éves és mi a célod a sportolással?


A görkori nagyon szuper szórakozás, de sportnak nem igazán jó, mivel hazánkban nagyon gyatrák az utak. Ahhoz, hogy a görkori sport legyen, nagyon jó összefüggő bicikliutak kellenének, amelyeken tartósan lehet száguldozni. Egyébként érdemes görkorit venni, csak mindenképpen vegyél csuklóvedőt is, az nagyon fontos.


Sportnak pedig attól függően, hogy mi a célod:

- Mozgásnak: kocogás szabadban vagy teremben futógépen, ugrálókötelezés, úszás, aerobic; terepfutás; nordic walking ha nem falun laksz, mert ott furcsán néznek ha síbottal gyalogolsz nagy sebességgel :D

- Alakformálásnak: hot iron, kettlebell, konditermi súlyzós edzés, fegyencedzés (otthoni saját testsúlyos edzés)

- Játéknak: tollas/tenisz/squash ha találsz partnert; röpi/strandröpi ha találsz csapatot

- Küzdősportok: boksz, savate, kick-box vagy thai box

- Vívás: vívás, kendo

Röviden. :)

2014. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen Lány vagyok és 18 éves.A város ahol lakom pár éve épített ki bicikliutat, azok nagyon jól járhatók és elég hosszúak, plusz a lakótelep, ahol lakom is elég szép úttal és csendes parkolókkal rendelkezik, így lenne lehetőségem gyakorlásra.

A sportba, mint írtam is csak szórakozásból hobbi szinten

szeretnék belekóstolni, semmi komoly célom sincs.

Köszönöm a rengeteg ötletet, azt hiszem a kori lesz az igazi :) És köszönöm a tanácsot, szerzek csuklóvédőt

2014. márc. 5. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A kori tényleg nagyon jó! :) Én is szoktam. Te melyik városban korizol?
2014. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajdúböszörményben,jó lehetőségek vannak korizásra. Körút is van a városban, plusz az új bicikliutak.
2014. márc. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!