Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lesz hatása? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval.

14 éves vagyok és 170cm 70kg körül, de viszonylag arányosan oszlik el rajtam, mindenből szeretnék fogyni ballagásra (június 14). Egy hete járok kb. funi- kocogni, napi fél órát, egész jól bírom, max 1-2 percet sétálok bele, meg szeretem is, kikapcsol :) meg nem zabálok annyit, nem eszek tésztát, nasikat, (max hétvégén egy szelet sütit ha sütök tesómmal, vagy heti 1x egy csoki). A futás idejét és intenzitását persze fokozatosan növelném, egy óra a cél :)

Szerintetek mennyi idő alatt fog látszani az eredmény és mennyire?:) Lapos has lenne a legjobb meg a feszes fenék, de egész nyáron edzeni fogok meg gimibe is lesz majd nekem kézilabda, nem várom hogy a sült galamb a számba repüljön.

(csak még mellékesen megjegyzem, menzás vagyok:D)

De szerintetek ballagásra azért jobb alakom lesz? :)

Nektek mennyit használt a futás és mennyi idő alatt? :)



#futás #fogyás #kocogás hatékonysága
2014. márc. 1. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Elviekben heti 1 kg mehetne le rólad, ha nem akarsz rosszul lenni. 3,5 hónapod van, ha mindent ideálisan csinálnál akkor menne le kb 14 kg és akkor lennél 56kg. Persze ez nem követendő példa, egyrészt nem a kg számít, meg te sem ezt írtad célnak. 14 kg-nál kevesebbet fogsz leadni.


Lapos has, feszes fenék akkor lesz ha lemegy pár kg, most nem tudni hogyan is nézel ki, meg úgy gyakorlatilag alig tudni valamit. Ha egészségesen (nem koplalva, nem vitaminhiányosan!, stb) diétázol és mellette mozogsz is, akkor 3 és fél hónap alatt jelentős változás lesz.


Először közérzeted fog javulni (feltéve ha eddig összeettél mindent és mozgásszegény életmódot folytattál) utána a mérlegen látod a változást. Tükörben nem biztos, hogy észre fogod venni, mivel látod magad minden nap, lassú változás, hozzászoksz. 1-2 hónap után fogják mondani, hogy változtál.


Futást ne erőltesd, kocogás vagy intenzív séta jobb. Ha megy napi 30 perc, akkor inkább 2 naponta 45-60 percet menj.


Pilates,jóga, 1 vagy fél 0,5 kg-os súllyal törzserősítés, nyújtás nem árthat, neten találsz hozzá tippeket.


Akkor válaszolok kérdésekre is:

1. Jobb lehet közérzeted pár hét után is. 1-2 hónap után látni is fogják az alakodon.

2. Ugyanaz, mint első.

3. Igen.

4. Több energiám van, jobban érzem magam, -10 kg. (Én több voltam és lassabban mentek a kilók, mint az "ideális".)


Mindenkinek más az anyagcseréje, nem azonos módon reagál a dolgokra, fogsz találni olyat aki bármit eszik jó alakja van mozgás nélkül is...


Lényeg, hogy ne add fel, ne rekordokat akarj döntögetni.


Sok sikert! :)

2014. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kocogsz, ne a betonon tedd, ennél puhább talajt keress. Meg amúgy is jobb a zöldben! :)
2014. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszi:))

Egyébként a focipályán szoktam futni.

2014. márc. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!