Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az, hogy fél éve edzek a...

Az, hogy fél éve edzek a hasamra és semmi eredmény az genetika? 14/F normál tetalkat.

Figyelt kérdés
már csak nagyon kis zsírréteg van de az van...
2009. dec. 11. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
mit akarsz te 14 évesen? hiába gyúrsz mindig maradni fog ott valami! hogy miért? a tested növésben van. és kell egy kis raktár a növekedéshez. amúgy meg szerintem túl korai a gyúrás! majd 4 év múlva szóba jöhet!
2009. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mit értesz az alatt hogy edzel a hasadra?

Heti hányszor edzessz rá, mennyit, hogyan, mikor?

2009. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Napi 20 perc 5x egy héten...

de 2 év múlva már nem lesz ez????

2009. dec. 11. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Van pár probléma.

-Egyrészt 14 éves vagy, növésben van a tested, stb

-Másrészt heti ötször edzel saját elmondásod szerint, gondolom 2 alkalom között nincs pihenő. Napi 50 perccel próbálkozz, és két alkalom között legalább egy nap szünetet tarts (az izmoknak kell az idő a regenerálódásra; igazából ez alatt a "pihenő" alatt nőnek).

2009. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyél türelmetlen, a fiúk később kezdenek el növekedni mint a lányok, szóval a tested még sokat változik. Azzal meg teljesen egyetértek, hogy edzel és tornázol, szép, csinos és izmos férfi lesz belőled. :) Folytasd tovább mert ami az iskolában testnevelés óra gyanánt megy az inkább vicc, mint testmozgás, főleg középiskolában, én is ott szedtem magamra plusz kilókat, mert hát egy átlag képességű tanulóval ott egyáltalán nem foglalkoznak. Ezt persze elkerülhettem volna, ha már fiatalabb koromban hozzászoktatom magam az otthoni tornához, csak hát az általános iskolai tesióráim felértek egy kiképzőtáborral, szóval akkor edzésben voltam. :D
2009. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És hogy edzel hasra? Sima felülések, vagy van otthon valami kondigéped?
2009. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy mit eszel.
2009. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a válasz: a felülésektől csak a hasizmod fog megerősödni, a zsírréteg nem fog eltűnni. ha azt akarod hogy a zsirréteg is eltűnjön, a hasgyakorlatok mellett futnod is kell legalább heti 3-szor fél órát. de 14 évesen ne fogyózz csak ha kórosan elvagy hizva, rajtam is volt felesleg de 1 év mulva meg nőttem 20 centit és helyreállt az arány.
2009. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!