Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyem testet el lehet érni...

Ilyem testet el lehet érni minta étrend nélkül, otthoni edzéssel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link] Ez lenne a kitűzött célom. A kérdésem pedig az lenne, hogyha nem eszem tökéletesen, de kihagyom a cukrot és a nassokat, sok gyümölcsöt valamint teljes kiörlésű kiflit eszem és itthon tornázok akkor eltudom érni ezt a testalkatot, ezeket a szép izmokat? Nem vagyok kövér és vékony sem, formás vagyok de azért még van mit fejlődni. A válaszokat előre is köszönöm és ha valakinek van még tippje, hogy milyen gyakorlatokat végezzek, mit egyek, mit igyak, azt szívesen várom. Köszi! 16/L 160cm 50kg.
2014. febr. 23. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az edzés helye tök mindegy,ha megvan a hozzáértésed a rutinod és az eszközeid.Ha ezek közül valamelyik,vagy ha jól sejtem jelen esetben mindegyik hiányzik,akkor meg nem fog sikerülni,vagy ha sikerül is 10x annyi idő kell hozzá.Egy fitnesz modell test meg kb 80%ban az étrendről szól,ehhez nincsen is mit hozzáfűzni.
2014. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ígérj meg valamit!

Neked nem lesz ilyen bőrkeményedéses a lábad!!!

Nagyon gáz!

2014. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jónak mondható alakod lehet étrend nélkül is, de ilyen szép sportos-izmosabb alkat nem valószínű.
2014. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szárazságot csak célzott diétával lehet elérni, márpedig amit leírtál az meg sem közelíti ezt. Azt hallottad már, hogy 70% diéta, 30% edzés? De még te is írod, hogy nem eszel tökéletesen, ezen változtass és elérheted ezt a formát.
2014. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el lehet érni, de remélhetőleg a legtöbb férfinek nem fog tetszeni! Túl lapos has, ami nem illik a szép kerek fenékhez! Comb túl izmos, egy nőhöz képest! Tovább nem néztem a képet, úgyhogy kb ennyi! Ne akarj ilyen lenni, maradj nőies!
2014. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!