Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás, mitől függ, hogy...

Futás, mitől függ, hogy milyen gyorsan futok?

Figyelt kérdés
Kickboxolok és eléggé erős a combom ez miatt.. de közben pedig van rajtam vagy 20kg felesleg.. ( így 92 kiló és 189 cm magas vagyok ).. de eléggé gyorsan tudok futni, hogyha leszálkásítanék gyorsabb is lehetek?
2014. febr. 23. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az edzettségi állapotodtól és a testzsírszázalékodtól főleg. Utóbbit kell levinni normál állapotra. Ha nem lógsz ki a képernyőből, akkor te magadtól nem tudod megállapítani, hogy tudsz-e még úgy fogyni, hogy annak értelme is legyen. Testzsír-t azt lehet manuálisan mérni, vagy van hozzá gép (Menj be egy tesitanszékre, mondd azt, hogy egyetemista vagy, és lehet, hogy adnak vagy segítenek. Persze ez csak akkor működik, ha olyan korúnak tűnsz). Ezek úgy nagyjából jók:


[link]


Az alsó határ egy kicsit kevés (férfiaknál biztos). Tehát ha az egész testtömeged 17-18 százaléka zsír, az jó. Kevesebb ne igazán legyen, de több meg főleg ne.


Ezen kívül tudsz edzeni, mint írtam. Az viszont már alkati és kitartás kérdése.

2014. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi kerget...
2014. febr. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!