Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hol van (kép)?

Ez hol van (kép)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 kérdésem is van.


1. Megvan ez olyan 2 méter magas? A középső 2 kék pózna közötti rúd.


2. Hogyan tudok ide elmenni? Hol van ez? Azon kívül persze, hogy a Városligetben. Ha teszem azt mondjuk berush-olok a Stefánia út felől, akkor merre kell mennem az Olaf Palme és a Stefánia találkozásától?



2014. febr. 18. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Nice. Csak a képet felejtettem el. Erről lenne szó:


[link]


Előre is köszönöm a segítséget.

2014. febr. 18. 18:31
 2/6 fGhw39-84th ***** válasza:

"berush-olok"

? Berosálsz? :D Húzódzkodás közben? Figyu, a városligen nem olyan nagy, hogy 15 perc alatt ne tudd befutni az összes útját annyira, hogy megtaláld ezt a játszóteret. Bemelegítésnek meg is teszi.

2014. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az Hunglish volt.


'berush'-olni = berontani


Múltkor jártam arra. Sötétben nem találtam meg (persze világosban lehet, hogy más lett volna a helyzet). Akiket meg megkérdeztem (futókat), azok nem igazán voltak érdekeltek ebben, úgyhogy meguntam a kérdezősködést. Találtam egy másikat (ugyanakkor), de az nem annyira szimpatikus, elég rossz a fogódzkodója. Egyébként alapból odaérnem is beletelik 35 percbe nagyjából, az nekem elég bemelegítésnek. Tehát plusz 15 percre nem annyira vágyom, mert utána még visszafelé is le fogom futni ugyanezt a 35 perces távot.


Hálás lennék, ha esetleg valaki lényegre törően válaszolna. Talán nem kérdeztem olyan nehezet.

2014. febr. 18. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még érdekel a válasz:


Menj le az Ajtósi Düreren a Dózsa felé egészen a Cházár András utcáig, és ezen utca képzeletbeli vonalát meghosszabbítva haladj befelé a Ligetbe. Ott indul egy gyalogút az elkerített sportpályák között, azon kell menni egy 100-150 métert, és ott lesz jobb oldalon.


Valóságban nagyobbak, mint azt képről gondolná az ember. A két húzódzkodó közül a hátrább lévő kb. 2 méter magas, az előrébb lévő - amit kérdeztél - több. Lábujjhegyen nyújtózva épphogy elérem az ujjam hegyivel a cső alját. (182 cm vagyok)


Vagyis arra fel kell ugrani. Cserében lógva se éri a láb a földet, szóval lehet normálisan "teljes mélységű" felhúzást is végezni.

2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már rendszeresen járkálok egy ideje, szóval megvan :) Az nem szokott annyira bejönni, amikor néha előjönnek ezek a szárnyas hangya típusú gonosz teremtmények, de minden más rendben. Jó kis hely ez (bár azért a kutyákra néha figyelhetnének jobban). De köszönöm, hogy írtál, megy a zöld kéz neked is.
2014. júl. 3. 22:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Na meg hogy elnézést kérek, hogy nem írtam meg, hogy azóta már meglett.
2014. júl. 3. 22:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!