Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jujitsusok! A Kék Farkas...

Jujitsusok! A Kék Farkas Jujitsu Club-ról tapasztalatokat meg tudnátok osztani?

Figyelt kérdés
Milyenek az edzések, jól oktatják ott a jujitsut?

2014. febr. 16. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudtok, akkor a Lágymányosi Ju Jitsu-ról is adhattok infókat.
2014. febr. 16. 21:52
 2/3 czifras válasza:

Szervusz!

Koromnál fogva nem vagyok már tipikus „mai gyerek”, de mind a mai napig szeretek lejárni a Kék Farkas Ju Jitsu Club-ba. Az edzések után jól kifáradva, mindig azzal az érzéssel hagyom el a DOJO-t, hogy ma is sokat tanultam, és nem utolsó sorban sokat tettem az egészségemért.

De a szűken vett kérdésedre válaszolva, az edzéseket vezető Mester rendkívül felkészült a téged is érdeklő harcművészetből. Ugyan nem Jitsu, hanem egyéb küzdősportban voltam már jó pár klubban, de az edzések színvonala, és az edzésen végzett gyakorlatok minősége sehol sem érte el az általad kérdezett Club-ban tapasztaltakat. Amint olvashatod, az én vleményem az, hogy NAGYON jól oktatják a Ju Jitsut!


Javaslom, hogy gyere le, és próbáld ki!


További info: www.kekfarkas.hu


Üdv!

2014. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is szemezek a klubbal egy ideje.Tudom, hogy kicsit indiszkrét kérdés, de kb mennyi lehet a szövetségen belül a havidíj? Ha nem nyilvános, privátban is megköszönném a választ!
2014. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!