Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemelyes tapasztalatokat...

Szemelyes tapasztalatokat szeretnek ki hany kilot nyomott ki?

Figyelt kérdés
én még csak 150nél tartok
2011. júl. 27. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
uh hát akkr én elég gyenge vagyok:D 95x2 most itt tartok, egynyomásos maxom nem tudom, kicsit több mint 1 éve eddzem, te?
2011. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én minden reggel kinyomok egy laza 40dekát. (még nem mértem)
2011. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én fekve 82kg-ot nyomok, de állva is, sőt alvás közbe is! :D kivéve reggel, kakilás után mert akkor csak 81,5 szoktam lenni.
2011. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Szemelyes tapasztalatokat szeretnek ki hany kilot nyomott ki?

én még csak 150nél tartok"


Úgy szeretem az ilyen menőmanókat akiknek neten kell anonim idegeneknek bizonygatniuk hogy húdek*rvaerősek.


amúgy mennyivel guggolsz?150kilós nyomáshoz legalább 200al ugye?

2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

csak hogy legyen valami értelmes téma is: 150 kg os nyomáshoz mennyi lenne az a gugolás ami arányos lenne vele?

a 200 oké, vagy csak a hasadra csaptál ?:D

2011. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egy komolyabb szintig az 50kilós difi az reális.
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Idétlenség... Egy 70 kilós ember sosem fog neked 200 kilóval leguggolni, viszont lehet, hogy kinyomja a 130 kilót... Szóval ezt nem kell ennyire általánosítani.

Nyilván, többel kéne tudni guggolni, mint fekve nyomni vagy akár felhúzni, de ez csak annál igaz aki rendszeresen lábazik és úgy fejlődik az egész teste együtt... Tehát, egy ember aki 150 kilóval nyom fekve és legalább ugyan ennyivel képes guggolni, legalább 90 kiló. Viszont ez az ember épp, hogy csak a határesetet súrolja. Mármint, hogy a lábai épp, hogy valamekkorák. Viszont a melleihez képest simán kidolgozatlannak tűnhetnek...

2011. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én eddig azt hittem hogy nem csak én edzek lábat,de ezek szerint ez nem természetes! WTF???

"rendszeresen lábazik"->nem egyértelmű...?

2011. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig, hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem 140 a vége és utána még beleverek 4*6ot a 110be. A guggolás is kb. hasonlóan néz ki, bár ott talán megy a 4*8-9 a max után.
2011. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" én eddig azt hittem hogy nem csak én edzek lábat,de ezek szerint ez nem természetes! WTF???

"rendszeresen lábazik"->nem egyértelmű...?

"

Látom te nem konditeremben edzel, vagy ha igen akkor az vagy egy nagyon elit gyúrós hely, vagy olyan ahol soha senki sincs, mert egy átlagos teremben, de főleg a burzsibbakban az emberek 85%a nem edzi a lábát.

2011. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!