Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen női jégkorcsolyák...

Milyen női jégkorcsolyák vannak és melyek a jók? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

nem értem a kérdést? maga a korira gondolsz?

nekem egy roces nöi müanyag korim van és imádom. 15 éve vettem, akkor ez volt a legmenöbb, és minden télen pár hetet használom, kényelmes és pár évente éleztetem.

de most néztem hogy pl a Nike nak tök tuti nöi mükorcsolyái vannak. most tuti olyat vennék.

2008. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is Roces van.Nikenek tényleg jól néz ki a korija, de hogy mennyire gagyi.... a cipőjeiből kiindulva, nem sokat nézek ki belőlül. Szerintem inkább roces. mind gör mind jégkoriból.
2008. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia én a nikebauer korcsolyákat ajánlom, de ha nem szeretnél intenzíven korcsolyázni, akár mű- akár jégkorong akkor lehet hogy megéri egy olcsóbb roces is...csak ne műanyagot vegyél mert abban nem mozog a bokád! ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok :)

üdv: egy hokis

u.i. szerintem érdemes megnézni a termékek->korcsolyák->női korcsolyákat ezen az oldalon [link]

2008. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És fűzős vagy csatos?Melyik a jobb?
2008. okt. 28. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a fűzős, mert az jobban felveszi a lábad formáját a csatosat egyáltalán nem ajánlom...

(utolsó válaszadó voltam :))

2008. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%

igen szerintem is a legjobb korcsolya az a bőr és a fűzős

én műkorcsolyázo vagyok és nekem is olyan van! egy barátnőmnek müanyag volt és mikor az ugrásokat csináltuk akkor teljesen tönkre tette a bokáját arrol nem beszélve h a korcsolya megrepedt:P

2008. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem baj van a bokámmal és a fűzősben inog a lábam, ha neked is valami hasonló bajod van nem érdemes fűzőset venni.
2008. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Bőr és fűzős, és használd egészséggel :)
2009. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Kár hogy lepontoztatok, mert tényleg inog a fűzősben a lábam, akinek nem tetszik, az írja meg hogy miért nem hasznos ez a válasz ne csak húzza le a pontjaimat!
2009. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
5 éve szinkronkorcsolyázom és Én ajánlom az EDEA olasz márkájú korcsolyát akkor ha rendszeresen mész korizni:pl.közönségkori stb. De ha csak télen pl.:a tavakon stb. akkor Én is a roces korcsolyát ajánlom...
2009. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!