Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik jégkorcsolyák jók?

Melyik jégkorcsolyák jók?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt volt utoljára a lábamon korcsolya viszont most újra szeretnék korizni . Gondoltam veszek egyet mert egyszerűbb ha van , minthogy folyton bérelném .

Csak arra emlékszem hogy a hokis korik azok jók . Szeretnék tanácsot kérni hogy milyen márkákat/típust nézzek magamnak .

19/F


2010. nov. 21. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom... Én tavaly tél végén találtam ki, hogy beszerzek egy kocsolyát... elmentem a Hervisbe és 60% kedvezménnyel vettem egy CCM korit 12k-ért... baromira megérte és örültem, hogy végre találtam 47-es korcsolyát a lábamra... Ha márkásat akasz, akkor szerintem CCM-et vegyél. Megbízható márka...a nagy hokisok is ezt használják... Minőségi dolgokat gyártanak, de vigyázz mert az én korim mikor vettem nem volt megélezve. Így mielőtt jégre mész érdemes megéleztetni...
2010. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Nike Bauer is jó. Amúgy egyik kori sincs megélezve a boltban :)
2010. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Öcsém is velem együtt kapott korcsolyát. Az övé meg volt élezve. Emlékszem mert mikor mentünk ki a tóra akkor a kocsolyája elvágta a kezem :)

2010. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A korcsolya élére matricázva vagy a kezelési utasításba belefoglalva mindig leírják, ha vásárlás után az első használat előtt éleztetni kell.


A lényeg, hogy kényelmes legyen, sehol ne nyomjon (olyan vastag zokniban próbáld fel, amilyenben korizni fogsz).


Hobby felhasználásra a hobby-korcsolyák is jók, ld. egy korábbi gyakorikérdést.

2010. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Énis most akarok, újat venni mert eddig tescos volt amig tanulgattam, és most ezen vitázunk az egész családal XD


De már kinéztem magamnak egy Bauert, náálunk az osztályba mindenki dicséri.

2010. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én Versenyszerűen korizok és én legjobban a NikeBauert Ajánlom. Kényelmes is. De viszont drágább mint a CCM. A CCM is egy jó kori de az könnyen és gyorsan feltöri a lábad. Egyszóval én a Nike-Bauert ajánlom.
2010. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobbira K2 vagy Action Playlife. Hokira Bauer Easton.
2012. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Powerslide is jó korikatgyárt
2012. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!