Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon hamar...

Mit tegyek, ha nagyon hamar kivörösödik a fejem?

Figyelt kérdés

Nem fáradok el hamarabb, mint a többiek, de nagyon hamar rákvörös lesz a fejem, ha intenzív mozgást végzek, és ez...hát nem túl szép, főleg hogy lány vagyok. :D Ráadásul nagyon fehér a bőröm, így még feltűnőbb.

Ha sokat edzek, ez a jelenség enyhülni fog, vagy mindig így maradok? Vagy van valami hátsó oka hogy ilyen hamar a fejembe száll a vér? Van olyan gyakorlat hogy kimenjen belőle és ne kelljen fél órát várnom rá, míg normalizálódik az arcom színe?

Minden segítséget nagyon köszönök!! :)



2014. jan. 18. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

igazából a te típusodnak nem való a sport.

aki ilyeneken aggódik,azt nem az edzés érdekli,hanem a hiúsága.

aki komolyan veszi az edzést,az odateszi magát és nem akad fent semmin.

én rengetegszer láttam,hogy az edzéstársaimnak folyik a nyála,velem volt olyan,hogy behánytam.

és ezek nem annak a jelei,hogy mekkora igénytelen állatok vagyunk,hanem azé,hogy mindent megteszünk.


amúgy meg kezd el gyakorolni a gyertya pózt,vagy a kézenállást,hogy a vérkeringésed egy nap többször is meg legyen hintáztatva.

felmész a gyertyába és nyugodt szabályos légzés mellett tartod magad 4-5 percig napi 3x.

2014. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint edzek, hanem táncolok, ami inkább szól a "látványról", mint a teljesítményről.


Köszönöm a gyakorlat-tippet, csinálni fogom.

2014. jan. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!