Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akadályoz a mozgásban és a...

Akadályoz a mozgásban és a sportolásban a mellem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vékonynak mondható testalkatom van , lapos has, nem nagy a fenekem ,sőt kimondottan jó alakom van. Szeretek sportolni , de az utóbbi időben hirtelen nőttek a melleim. Ez akadályos a mozgásban ... 15 éves vagyok amúgy de 80d-s mellekkel :OOOOOOO másnak bejön engem viszont idegesít és még nőni fognak... már alapból is viselem a sportmelltartót mert különben nem érzem magamat kényelmesen . Mi a teendő???:( mit csináljak ?:(
2014. jan. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj nekik!
2014. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
rakj ki képet
2014. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
XD
2014. jan. 7. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
képet, aztán megmondjuk.
2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dupla sportmelltartó + szoros top. Az is segít, ha időnként újat veszel, mert kinyúlik, elveszti a rugalmasságát, és úgy már nem tart olyan jól.


Másrészt a sportágat is jól kell megválasztani. Úszás közben nem annyira fog zavarni pl. Amúgy is, a sok ugrálást tartalmazó sportok választása nem szerencsés nagy mellű lányoknak, mert a mell tartószalagjai megnyúlnak tőle és utána már csak műtéttel lehet visszarövidíteni.


Másrészt végezz hátizom-erősítést, mert a nagy mell a hátadat is nagyon terheli. Ha végül túl nagyra nő és túlságosan terheli a gerinced, akkor végeznek mell-kisebbítést, ingyen, mert ez egészségügyi ok.

2014. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy utolsó?

Nehogy már mellkisebbítő műtétre akard rábeszélni!

2014. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom rábeszélni, de tényleg lehet valakinek olyan nagy melle, hogy fáj tőle a háta. Ezt nem 15 évesen kell eldöntenie, de tudjon a lehetőségről.
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló testalkatom van és rengeteget szenvedek miatta. Én olyan sportágat űzők amiben a tartás nagyon fontos, így rengeteg bajom van a hátammal. Szerintem jó melletartóval nem lesz gondod nem fognak megereszkedni a melleid, viszont nekem a vállam folyamatosan fájj ami kihat a nyakamra és erős migrénjeim vannak. Nekem leragasztották kineziológiai tapasszal a vállam, az rengetegett segít.
2014. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát mellkissebbitésben nem gondolkodtam xd aerobikozom amugy nemtudom ez mennyire segit. xd
2014. jan. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!