Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírt szeretnék leadni futássa...

Zsírt szeretnék leadni futással?! (lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 169cm és 64kg.6és fél évet fociztam/focizok.Fél évet kihagytam egy sérülés miatt.Kicsit felszedtem és most kb 2 hónapja kezdtem el újra a focit, és már fogytam 5kg-t de az ünnepek alatt sajnos majdnem vissza is híztam az egészet.Most hogy újra kezdődnek az edzések arra gondoltam hogy nem csak edzésen futnék hanem szabadidőmben is.Mikor fussak és mennyit?És a kocogás vagy a sprint a jobb zsírégetésre?Szerintem a kevés sprint jobban égeti a zsírt nálam mint a kocogás.De szerintetek is?Nem vagyok annyira otthon ebben a témában.Tudtok nekem segíteni?Meg ha minden jól megy akkor péntekenként el tudnék járni valami edzőterem szerűségbe is haverokkal.Jah és igen a kockák miatt szeretnék fogyni. :D A felső két pár az úgyahogy látszik, de az alsók nem :(

Amúgy a koromhoz képest a testfelépítésem jó.Suliban a nálam egy évvel idősebb boxolók sem erősebbek nálam.Csak hát van rajtam valamennyi felesleg :c


2014. jan. 5. 13:49
 1/1 anonim válasza:
Fokozatosan kezd el a futást. (Először keveset, aztán lehet hosszabb távokon.) Kocogj, mert azt tovább bírod... Reggeli órákban, vagy kora reggel, de télen ne egyedül, vagy kicsit később. Ilyenkor inkább éhgyomri edzést végezz, mert az a legjobb zsírégető edzés, hiszen 8-12 óráig nem kapott enni a szervezeted, tehát semmilyen tápanyagot. De az edzés megszokást igényel! Ha üres hassal nem vagy jól az edzések alatt, akkor vigyél be valami könnyű tápanyagot, kekszet(korpás), vagy gyümölcsöt...
2014. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!