Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye futással lehet legjobban...

Ugye futással lehet legjobban leadni az úszógumit? Vagy van erre valami más mód is?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a futás fogyaszt a legjobban. Milyen mód van még?
2010. dec. 11. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.Diétával lehet elsősorban sporttal kiegészítve.Azonkívül ha összehasonlítunk 1 óra kocogást és 1 óra spinninget,akkor az utóbbi 2x annyi kalóriát éget.Egy küzdősport edzés 1-1.5 óra meg kb 4x annyit.
2010. dec. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeres úszással adtam le..Diétázni nem diétáztam,csak kevesebb mennyiséget fogyasztok mint régen..Viszont minden nap úszni járok..
2010. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úszás! Zseniális ötlet! :)
2010. dec. 11. 01:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát szegény diéta az alap lenne. Úszni meg max hobbiból érdemes, gondolom nem versenyszinten csinálod. Én ilyenkor mindig aerob és súlyzós edzések kombinációját javaslom, de ezt általában nem fogadják meg, mert dolgozni kellene keményen, az meg büdös...
2010. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Súlyzós edzés + kardió természetes megfelelő étrend mellé
2010. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 02:47

Engem neveztél baromnak,ami elég sértő! Miért sértegetsz? Adtam rá neked okot? 35 éves vagyok,és megérdemlek egy kis tiszteletet ismeretlenül is,főleg ha én nem bántottalak meg.

nem kell követni engem,de nem árt utána olvasnod,hogy az úszás mire jó..mielőtt lebarmozol valakit.

Több mint 2 éve rendszeresen járok úszni..89 kiló voltam,és mivel szeretek enni,de nem ilyen pocsék mű kajákat mit a Norbi fűrészporos ételei,így úgy döntöttem,hogy elég ha csak a tüdőm, lesz erősebb,elég ha kondim lesz stabilabb..Annyit tette,hogy kevesebb mennyiséget fogyasztottam el amit eddig ette,.Értsd: A nagy tányérokat mind kicseréltem kistányérokra.Ha egy kistányért telepakolsz a hatás ,hogy sok kaja van előtted meglesz,és mégis kevesebbet eszel...

2 év rendszeres úszással 68 kiló vagyok...

Legközelebb olyanokat nevezz baromnak akiket ismersz...

A sértegetésedet meg jelentettem a moderátoroknak..

2010. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!