Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport illene hozzám a...

Milyen sport illene hozzám a legjobban?

Figyelt kérdés
Valami olyant szeretnék,amit nem egyedül kell csinálnom,és ami eléggé kifáraszt illetve átmozgat,és még élvezem is. Heti 3-5 alkalmas edzésre mennék... És jó lenne ha nem lenne hiába,tehát lennének versenyek is.Eddig próbáltam az úszást,télen volt gond hogy mindig meg voltam fázva. Táncoltam is,társastáncot,de verseny szinten nem tudtam,mert sosem találtak táncospárt nekem,vagy mindig olyanokhoz osztottak,akikkel se teljesítményre,se felépítésre nem passzoltunk,onnantól meg eleve rossz volt... Akkor még próbáltam futni rendszeresen,meg otthon tornázni,de nem volt elég akaraterőm három hétnél tovább csinálni,mivel csak a sportra koncentrálhattam(esetleg a zenére,amit hallgattam) és azon járt az eszem,hogy mikor hagyhatom már abba(hiányzott belőle az a valami,ami megvan a csapatsportokban,vagy azokban,ahol edző is van,és nem csak úgy magamtól csinálom... Eddig gondoltam a röplabdára vagy valamilyen küzdősportra,meg az akrobatikára(csak az utóbbihoz sajnos öreg vagyok már),de a ti ötleteitekre is kíváncsi vagyok :)
2011. dec. 3. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor Taekwondo

Ha fiú vagy akkor szabadfogású birkózás

2011. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!