Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodással kapcsolatos...

Synapse11 kérdése:

Húzódzkodással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Fejembe vettem, hogy megtanulok húzódzkodni. Eddig edzettem konditeremben, valamint saját testsúlyos gyakorlatokat is csináltam (beleértve a vízszintes evezést is), de a húzódzkodás még nem megy. Viszont utánaolvastam a dolgoknak, és arra gondoltam, hogy az izmaimat esetleg a következőképp erősítem: kontrollált negatívokkal, a Meztelen harcosban írt GTG módszerrel.


http://www.youtube.com/watch?v=2UFc7dlrSFI


Tapasztaltabbak véleményét kérdezném, hogy náluk esetleg bevált ez, vagy egy ehhez hasonló módszer? Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 28. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Csináld a csigán lehúzást mellkashoz széles fogással, ha fokozatosan emeled a súlyt, akkor előbb-utúbb a húzódzkodás is menni fog-.
2013. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a vidiben hajlított karú függeszkedés,majd sima függeszkedés van kifordított marokkal.

az első egy bicepsz marok erő állóképességi gyakorlat,alkalmasságikon szokták kérni.

a függeszkedés meg alkar marok ujj gyakorlat.

szerintem az alap edzés húzódzkodásból legyen a fegyenc szerint 5-6 sorozat az erőszintedhez illően,csak nem a fegyenc által javasolt óriás ismétlésekkel hanem 10-12vel.

utána pluszban még gyakorold a negatív szakasos ismétlést és a függeszkedést,erről a 2. könyvben van egy fejezet.

2013. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat :) Boldog új évet.
2014. jan. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!