Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA-val kapcsolatos kérdés?

MMA-val kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, most fogok elkezdeni, karatera járni, gondolkoztam még a kickboxon is...mivel érdemes kezdeni, hogy aztán mma-ba folytassam? Hány éves korig lehet profeszionálisan űzni az mma-t? Versenyekre járni...vagy már túl későn kezdenék bele?

2013. júl. 31. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ökölvívás és birkózás.

a professzionális szintre meg visszatérünk az első versenyed után.

2013. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volna érdemesebb kickboxra járni, box helyett?
2013. aug. 1. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen sportokat 35 éves korig,ha szerencséd van 40 mert utána vagy hülyére vernek vagy annyira merevek lesznek az izmaid hogy a lábad fel se tudod emelni.
2013. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hát szerintem a kick box meg a karate is hülyeség én thai boxolni kezdtem majd fél -1 évre rá lementem mma-zni( így legalább az állóharc alapjaim megvoltak) utána ott megtanultam földharcozni is és most inkább boxra járok a 3 közül ezt tartom a legjobbnak.

Kick box inkább sok a rúgás persze van kéz is de amiket ott megtanulnál azt nem tudnád alkalmazni nagyon mma-ba mivel ott ha nem jön be valami forduló vagy ugró rúgás akkor visznek is a földre valamint kick box-ba leginkább a köríves rúgásokat is lábfejjel rúgják ami nem fáj mma-ban meg sípcsonttal rúgnak ....

2013. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A karatéval és a kick-boxal az ég világon semmi gond nincs! Én is csináltam mind a kettőt és szerettem is! Viszont MMA-ban lópikulát sem ér ez a kettő egymagában! Nem véletlen, hogy a Ketrecharcosok legnagyobb része Jiu Jitsus, Aikidós vagy ezekhez hasonló harcművészek, ugyanis itt egyszerre tanulják az álló küzdelmet és a földharcot is! Gondolj bele, hogy a Kick-Boxban mennyi földharc van: nulla! Ha nem tudod pár másodperc alatt kiütni az ellenfeled a ketrecben, akkor földre visz és ott a Kick-Box tudásodat eldobhatod a fenébe! Én azt javaslom, hogy tanuld meg a karate alapjait és után járj el judózni vagy esetleg birkózni! Ha utána még mindig úgy gondolod hogy kipróbálnád magad az MMA-ban, akkor gyerünk! A kor nem számít, csak a kondid! Van 40 éves veretlen ketrecharcos is és van olyan, aki 20 éves és mégsem ér egy fabatkát sem!
2013. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,te miről beszélsz?Az MMA-ban egyáltalán nem alkalmaznak aikidót.
2014. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!