Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyertem TippMixen 100 ezret,...

Nyertem TippMixen 100 ezret, abból 80-at visszafordítottam, de el is buktam! Hogyan nyerjem vissza? Duplázósokkal, vagy egyből 5-ös szorzójú szelvényt csináljak?

Figyelt kérdés
-80.000 Ft a veszteségem, 20.000 Ft-om marad a szelvényből. Azzal a 20-al kérdés, hogyan nyerjem vissza? Megpróbáljam inkább csak a duplázóst, hogy jöjjön 40, és akkor abból újra dupla, vagy egyből 20-ból 5-ös oddsú szelvény?
2013. dec. 28. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de szerintem a duplázósnak nagyobb az esélye ,hogy eltalálod nem ? én tuti azt csinálnám sok szerencsét !!!!
2013. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen jött, könnyen megy!
2013. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért veszítenek sokan, mert mindenkinek csak a hírtelen nyeremény ugrál a szeme előtt. Ahelyett, hogy nézné a kínálatot, mérlegelne és elemezne.

Tessék mára 1-2 tipp

Ottawa - Boston V

Nashwille - Los Angeles V

Anaheim - Phoenix H


Csak az a gáz,hogy tippmixen bármikor közbeszólhat egy döntetlen, míg ez neten egy 90%-os szelvény, mert ott a hosszabbítás és a büntető is játszik szóval nincs döntetlen.

Anaheimre ajándék ez az odds. 9et nyertek sorban a Phoenix meg az utolsó 7-ből 2őt.

2013. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!