Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan 9 hónapja edzek, de...

Lassan 9 hónapja edzek, de még mindig narancsbőrös a fenekem, pedig a táplálkozásra is figyelek. Vagy ennyi idő alatt ne is várjak csodát? Valamennyit javult, nem mondom, hogy nem, de nem tűnt el, vagy nem is lehet teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 16:14
 1/2 *Glissade* ***** válasza:

Nekem akkor nem volt narancsbőröm mikor leadtam 8 kg- ot és kezdtem hasonlitani egy anorexiásra;)

A hasamon már látszodtak a felső kockák;)

A narancsbőrt " kicsináltam", viszont nem éreztem magamat jól a bőrömben:S

Ezért inkább elkezdtem kicsit többet enni.


Az edzês, sok víz, egészséges étkezés, celulit krém stb. nekem nem használt, kizárolag csak az előbbi módszer!


Vagyis vidd lejjebb a testzsírszázalékodat és akkor kevesebb narancsbőröd lesz;)

2013. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Glissade* ***** válasza:

9 hónap azért már nem kevés;)

Rólam 3 hónap alatt ment le a 8 kg úgy, hogy nem is volt tudatos a dolog, csak épp egy olyan időszak volt, hogy egymást érték a próbák...

2013. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!