Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? Hány kilónak nézek ki? Nagyon durva? Hány kilót kellene leadnom? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Képekért bocsi ha nem túl előnyösek de ma készültek....


2013. dec. 10. 22:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a bocis alsóneműd.De egy testzsír,izom állapotot,hogy a fenébe állapítsunk meg nagykabátban?Ezért droid a kérdésed.
2013. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek kb. pont ilyen alakja van.

Szerintem is max. 165 centi lehetsz, és min. 12 kilót kéne leadnod, de inkább 15-öt.

2013. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 *Glissade* ***** válasza:
Még szerencse, hogy akad itt is egy stylist...
2013. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez nem homokóra alkat, hanem alma.

A lehető legszerencsétlenebb nemcsak öltözködés terén, hanem egészségügyi szempontból is.

Sürgősen le kéne fogynod, mert az ilyen alaknak igazából semmilyen ruha nem áll jól.

2013. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
De amíg nem fogysz le, addig is kerüld az olyan ruhadarabokat, mint a képen a póló, hogy világos színű, vízszintes feliratokkal, és kerek mintával, mert ez még jobban kihangsúlyozza a nem épp karcsú derekat.
2013. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Én nem értek hozzá,hogy pontosan milyen alakom van.Na de az alma alakot többen mondták már hogy arra jobban húz az alakom sajnos,és azt is hogy nem túl szerencsés alkat az enyém!De most hogy pontosan melyik vagyok azt döntsétek el ti! :)Mert én nem igazán értek hozzá! amugy meg azért is kérdeztem meg mert egy kicsit formába akarom hozni magam ami ugyebár nem árt...Bocsi,hogy rossz kategóriába soroltam a kérdést csak most látom legközelebb majd jobban oda figyelek az ilyesmire!Ja hát a ruhákkal nem vagyok kibékülve sajnos még eddig!Mivel sokan mondták a rövid lábaim miatt nem igazán állna jól meg hát amugy sem!Inkább valami farmerkás összeállításnak jobban örülnék egy blúzzal vagy ilyesmi! :) Mondjuk nem tudom mit szólnátok ehhez a két blúzhoz ezek is a ruha táramba vannak csak nem igazán hordtam még őket... félek.hogy nem lennének túl előnyösek... de lehet újévre az eggyiket bevállalom :)


[link]


[link]

2013. dec. 10. 23:47
 17/33 anonim ***** válasza:
Eredetileg nem lett volna rossz kategória, sokkal értelmesebb volna tenni valamit az alakodért, mint ráfogni, hogy ilyen az adottságod és idióta ruhás praktikákkal fátylazni...
2013. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#13: Nem vagyok stylist :)

Viszont a vizuális kultúrához napi szinten közöm van.


Az igaz, hogy a kérdezőnek kicsit fogynia kellene, vagy legalábbis arra figyelni, hogy többet ne hízzon, de még a formásan telt kategóriában van.


És nem életvezetési tanácsokat kért :)


És nem alma, mert a dereka és csípője elkülönül.


Vissza a kérdésre:


A piros-fehér csíkost nehogy felvedd, de a fehér blúz jól fog állni egy szűkebb nadrággal :)

2013. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)hát ha nem alma alakom van akkor milyen? :)
2013. dec. 11. 00:30
 20/33 anonim ***** válasza:

Inkább ilyesmiket kéne hordanod:


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!