Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? Hány kilónak nézek ki? Nagyon durva? Hány kilót kellene leadnom? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Képekért bocsi ha nem túl előnyösek de ma készültek....


2013. dec. 10. 22:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ja és hány centinek nézek ki?Érdekelne a véleményetek!
2013. dec. 10. 22:50
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Ezek a képek szrt sem érnek. Ne érts félre, nem téged kritizállak, mert rólad semmit nem tudok mondani ezek alapján a képek alapján. Csak azt, hogy Magyarországon hideg van.
2013. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Nos, amit én látok:

Szerintem nem vagy magas, max. 165 cm. Lehet, tévedek, de nincs viszonyítási alap. Ha olyan 165 körül vagy, akkor a súlyod olyan 65 körül lehet. Nem vagy vékony, egy 10-est ledobhatnál.


DE!

Látszik, hogy szép a hajad, nincs elvékonyodva. Sokan szeretik a teltebb nőket. Viszont ez a szerkó nem előnyös neked. Ilyen alakkal sokkal nőiesebben kéne öltözködnöd, és akkor lehetnél egy telt, vonzó, csinos nő. Ez így egy kicsit trampli.


Sok pasi oda lenne érted, ha a stílusodon kicsit változtatnál.


Remélem, nem veszed bántásnak. Nagyon csinos lennél, ha kicsit máshogy öltözködnél.

2013. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem veszem sértésnek! :) És milyen öltözködési tanácsot tudnál adni ez esetben vagy te mire gondoltál,milyen ruhák állnának nekem jól?vagyis előnyösebben? köszi a válaszokat.
2013. dec. 10. 23:20
 5/33 anonim ***** válasza:
itt arra gondolt szerintem, hogy ilyen képekből semmit nem tudunk megállapítani.. pulcsiban semmit nem látsz... vagy fehérneműs kép vagy feszes ruciban.. arc nélkül persze
2013. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Te figyi már,ez a sport kategória,inkább edzés és étrend tanácsokért jönnek ide,nem öltözködési tippekért,meg milyen magas vagyok barkóba játékokért.
2013. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 *Glissade* ***** válasza:

Ezt a divat kategóriába kellett volna írnod, nem ide!

Vagy olyan képet feltenned, ahol látszik az alakod.

Mert ennek îgy semmi köze a sporthoz!

2013. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Fehérneműs képet ide semmikép se szeretnék feltenni!Bocis.Mint írtam tudom nem a legelőnyösebb képek dehát nem is volt ma időm készíteni másmilyent magamról!Szűk rucikat meg nem hordok! Úgyhogy remélem ebből azért valamit kitudtok mégis nézni.Nem mondtam hogy pontos választ adjatok csak tippet...
2013. dec. 10. 23:31
 9/33 *Glissade* ***** válasza:
70%
Semmit nem tudok ebből kinézni... max csak azt, hogy FELTEHETŐLEG nem sportolsz, nem figyelsz az étkezésedre és magas a testzsírszázalékod.
2013. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Látom, hogy szereted a sportos, kényelmes öltözködést.

Nem kell magad megerőszakolni, nem kell hétköznap is 10 centis sarkakon imbolyogni, lehet lapos vagy középmagas is.


Neked nagyon jól állnának az egybe ruhák. Karcsúsítanak, és kiemelik a homokóra alakot, nőiesek és elegánsak. Nem kell soványnak lenni hozzájuk.


Találtam egy linket egy kis ihletnek: [link]


:)

2013. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!