Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jogazni szeretnek, de nem...

Jogazni szeretnek, de nem tudom hogy kezdjek neki, valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje nem alszom jol. Lelki alapotom nagyon rossz. Fizikailag legyengultem. Ez a kapcsolataimra is kihatott meg a tanulmanyaimra / tejesitmenyenre is ,eleg szanalmas! :/

Szeretnek kerni tanacsot valakitol , hogy mit hogy kell csinalni az meddig , mire figyeljek stb.

Hogy mennyi idot sannek ra : minden nap egy orat minimum !

Elore is koszonom a valaszokat !

17 L.



2013. dec. 3. 15:16
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tényleg nem túl jó egyedül jógázni, de vannak gyakorlatok, amiket megtudsz egyedül is tanulni és az alvási nehézségeken a légző gyakorlatok is segítenek. Prájánáma-nak hívják ezeket.De ha van lehetőséged, akkor próbáld ki az ászana-kat is. Engem kicsi korom óta a jógára neveltek és nagyon jó! Sok sikert!


23/L

2016. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Úha most olvasom a későbbi válaszaidat! Először is bármikor lehet jógázni, de a legjobb napfelkeltekor nyitott ablaknál vagy szabadban, fontos, hogy üres gyomorral és bélrendszerrel állj neki, de ne éhesen. Szertartás szerűen szoktuk üdvözölni a napot is és a holdat is a megfelelő napszakban. Ha izomlázad van, az nagyon rossz, mert a jogában semmit nem szabad erőltetni, csak azt csináld és addig, amíg jól esik.
2016. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!