Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez itt zsír lehet vagy izom?...

Ez itt zsír lehet vagy izom? (kép)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Kb. 15 éves korom óta foglalkozom azzal, hogy hogy is nézek ki.. na azóta a lábam ilyen. Tizenéves koromban nem túl sokat mozogtam, sőt kimondottan lusta voltam. Az utóbbi 1 évben járok el futni illetve biciklizni. Guggolásokat és hasonlókat nem szoktam csinálni. Mi lehet ez, zsír vagy izom? el lehet tüntetni valahogy?


A kép linkje:


[link]


Ha megfeszítem a combomat, akkor "feljebb megy", de akkor is ott van, ha az ujjammal nyomkodom akkor végülis keményebb, de még be tudom nyomni, tehát nem annyira kemény.


2013. nov. 26. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
El, de máshonnan is fogyni fogsz.
2013. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mutat valami nagy részletet a kép, de nem látszol valami hűdezsírosnak.
2013. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
máshol nagyon vékony vagyok, viszont mellem az hálisten van, C kosaras, ha onnan lemegy egy kicsi, azt nem bánom. csak a lábamról tűnjön el ez. emiatt olyan nehezen találok olyan nadrágot amiben tetszem magamnak :(
2013. nov. 26. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod, szerintem rendben vannak a lábaid :)
2013. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!