Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez itt zsír lehet vagy izom?...

Ez itt zsír lehet vagy izom? (kép)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Kb. 15 éves korom óta foglalkozom azzal, hogy hogy is nézek ki.. na azóta a lábam ilyen. Tizenéves koromban nem túl sokat mozogtam, sőt kimondottan lusta voltam. Az utóbbi 1 évben járok el futni illetve biciklizni. Guggolásokat és hasonlókat nem szoktam csinálni. Mi lehet ez, zsír vagy izom? el lehet tüntetni valahogy?


A kép linkje:


[link]


Ha megfeszítem a combomat, akkor "feljebb megy", de akkor is ott van, ha az ujjammal nyomkodom akkor végülis keményebb, de még be tudom nyomni, tehát nem annyira kemény.


2013. nov. 26. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van rajta zsír. De nem tudod irányítani a fogyás helyét. Az jó ha megy bicaj és futás, de nem ártana súlyzós vagy saját testsúlyos edzés + megfelelő étrend is.
2013. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Osynho ***** válasza:
100%
Izom, amit zsír fed.
2013. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szépek a lábaid. Szexi :)
2013. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha eltűntetem róla a zsírt, akkor nem lesz ilyen kidülledő? nem tartom túl nőiesnek :S
2013. nov. 26. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor szebb lesz, de írtam, hogy olyan nincs hogy csak onnan tünteted el.
2013. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
izmos de van rajta zsír is.
2013. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az az egyik combfeszítő feje, ilyen, és kész.


Írtad, hogy ha feszíted fentebb megy, keményedik, megnézheted azt is, hogy össze tudod-e csípni, tehát egyértelműen eldöntheted, hogy izom-e avagy zsír.


Ha ledobsz egy kis zsírt, akkor vékonyodhat, de szerintem semmi baj nincs vele, főleg, hogy anatómiai sajátságokat egy ember ne akarjon már megváltoztatni szerintem :D Tehát pl.: miért látszik az ín a kézhátamon ha hátrafeszítem az ujjam vagy miért van két orrlyukam, érted :D

2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de elég furcsa, mivel alapból kimondottan vékony vagyok. erre a lábam meg ilyen.. zavaró, mert nem arányos. hízni nem igazán tudok, akkor innen szeretném ezt valahogy eltűntetni.
2013. nov. 26. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, nem tudod csak egy helyről leadni.
2013. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok. tehát kemény munkával, de el lehet tüntetni :)
2013. nov. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!