Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv egy 13 éves lánynak...

Edzésterv egy 13 éves lánynak otthonra?

Figyelt kérdés
az edzőtermet hanyagolnám, valami jó edzés kéne, hogy megerősödjek. ilyen oldalak, esetleg ti tudtok ilyen tippeket adni?
2013. nov. 24. 18:43
 1/8 anonim válasza:
Vegyél egy képzett lovat, íjat, edzőt, és kész! lovasíjászat érdekel? Tudok én ám jó helyeket!
2013. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amúgy én is 13 helyett 14 vagyok, 2 éve lovasíjászkodok. és lány is vagyok meg ember is vagyok meg amúgy vannak agysejtjeim, csak mindig elhagyom.
2013. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez jó kis otthoni edzés.

[link]

2013. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha csak megszeretnél erősödni akkor kezd el a fegyencedzést.
2013. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovasíjászat, direkt otthon. Pónin.


Kérdező, fegyencedzés - de mellette tényleg bizonyára jó képességeket fejlesztene a fentebb említett sport is. :)

2013. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egy huculon ( ez a fajta nem póni, ahogy sokan hiszik. csak alacsony)? A Pónik azok kicsit bolondok.
2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de az ilyen íjászat egyáltalán nem érdekel + nem tudok lovat tartani. túl drága...
2014. jan. 17. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

1. ne te tartsd..

2. nem állsz jól hozzá a kihíváshoz.. ajánlanám hogy taichizz, de nem igazán van igazi taichi oktatás Magyarországon. ami van az nem jó, pedig sok embernek szüksége lenne igazi, jóféle taichi gyakorlásra (attól függetlenül, hogy most jobban vagy kevésbé érdekel-e mint a lovasíjászat)


3. póni nem az a ló, ami alacsony (marmagasság valami 120 centi alatt van, vagy ilyesmi? :D )

2014. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!