Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TÁNC 2 FŐRE gyorsan tanulható?

TÁNC 2 FŐRE gyorsan tanulható?

Figyelt kérdés
Bővebben az lenne a kérdésem, hogy milyen páros táncot ajánlanátok, ami gyorsan tanulható, persze nem profi szinten, csak egy baráti körben előadható koreográfiára gondolok!? Barátommal táncolnék egy szilveszteri "bulin". Ha van bármi ötletetek, tippetek, hogy hogyan kezdjünk hozzá,milyen műfajban, illetve bármi oktató anyagot tudtok ajánlani, azt megköszönném! (Egyébként rólunk annyit, hogy én 11 évig táncoltam,csak más műfajban, és mindkettőnknek van egy alap "tánctudása" páros tánc téren is,tehát nem full amatőrök és botlábúak vagyunk. :) ) Köszönöm előre is!

2013. nov. 22. 18:04
 1/2 anonim válasza:

A ceroc-ot tudom ajánlani. Látványos figurák vannak benne, és nagyon gyorsan tanulható, főleg, ha már van táncos alapotok.


Anno néhány hét alatt megtanultam annyi figurát, amivel már végig tudtam táncolni egy-két számot, anélkül hogy túl sokat ismételném magam (heti egy alkalom volt) és azóta már volt, hogy külön koreográfiákat csináltunk mindenféle alkalmakra.

2013. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen, megnézem, mert még nem hallottam róla!:D Engem igazából vonzanak a latin táncok, most a samba alaplépéseit elkezdtük a párommal gyakorolni, de elég nehéznek ígérkezik a koreográfia... megnézem,amit ajánlottál!:D
2013. nov. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!