Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok nekem?

Milyen sportot javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amit biztosan nem fogok feladni, mert megszeretném mondjuk.

Egy dolgot nem tudok: futni, mert utána úgy beáll a derekam hogy járni sem tudok (az orvosok sem tudják hogy miért)

Mit sportolhatnék ami úgy motiválna is? Még klubbot sem ismerek a környéken, kevés barátom van, ők nem sportolnak, mind sokat dolgozunk.

23,5 vagyok ha ez számít és lány. És gerincferdülésem van. Szóval ezek fejében várok javaslatokat :)


2013. nov. 3. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

a gerincbeállást és a gerincferdülést is figyelembe véve én heti két úszást mondanék és heti 3-4 hatha jógát.

a jóga a saját testsúllyal végzett erősítések egy fajtája és ha megfelelő táplálkozással párosul,akkor felépíthet egy esztétikus,erős és egészséges testet.

akár ilyet is-

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

2013. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűha, ezeket még tutira nem tudnám megcsinálni :D Amúgy nagyon tetszik a jóga. Te jógázol? Szerinted mennyi idő után tudnám ezeket megcsinálni?
2013. nov. 3. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

jó azért azt hozzá kell tennem,hogy az edzés elsősorban az egészségmegőrzésről és a rendszerességről kell szóljon,a mutatványok csak a bónusz:).

a mennyi idő alatt meg rengeteg dolog függvénye.

a videóban látható mester egész élete a jógáról szól napi több órát csinálja és tanítja.

szóval amit látsz az egy elég magas szint,de nem elérhetetlen.

szóval minél előbb megtanulod és minél többet gyakorlod,annál közelebb kerülhetsz hozzá:).

2013. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóga + box.
2013. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!