Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek bele az Insanity...

Mikor kezdjek bele az Insanity-be?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok picit több mint 1 éve 100 kg-t nyomtam (165 cm-hez), sikerült lemennem 78 kg-ra. 63 kg a végcél, de úgy érzem, hogy amit eddig csináltam már nem segít olyan mértékben és még mindig nagyon kövérnek látom magam a tükörben :( Szerintetek ennyi súlyfelesleggel is el lehet kezdeni?
2013. nov. 2. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Attól függ mennyit mozogtál az elmúlt hetekben/hónapokban, ha semmit vagy minimálisat kezdj el előtte egy könnyűt és hetek múlva az insanity-t
2013. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! :)


Rajtam a szülés után 28 kiló súlyfelesleg maradt és én ezzel a 28 kilós felesleggel kezdtem el az Insanityt. Hát rendesen megizzasztott meg kidőltem a végére eleinte, de napról napra egyre jobban bírtam :) annyira megszerettem, hogy mai napig hetente 6-szor csinálom :) simán elkezdheted ennyi súlyfelesleggel rajtam sokkal több volt :) Nagyon-nagyon hatásos, hajrá!! Sok erőt és kitartást kívánok hozzá! :)

2013. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!