Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata FOCUS T25-el?

Figyelt kérdés
Én végigcsináltam az Insanity programot, ami azért már 30 nap után is elég látványos volt úgy, hogy mellette az étrendet nem tartottam. Most harmadik hete csinálom a Focus T25-t, ami elvileg ugyanolyan szintű edzésnek felel meg mint az Insanity, habár rövidebb, de sokkal intenzívebb. Jelenleg még semmit sem tapasztaltam. Valaki végigcsinálta már esetleg? Mennyire volt látható eredménye?

2013. szept. 11. 17:52
 1/2 anonim válasza:

Még két hét van hátra a teljes T25-ből, tehát még nem végeztem. A T25 előtt én is insanityztem, utána váltottam, mert már kezdtem kicsit unni és tényleg nagyon kevés időm van, de szeretnék mozogni. De szerintem visszatérek rá.

Az, hogy a T25 ugyanolyan szintű, mint az insanity, szerintem erős túlzás. Én inkább egy jó kis intenzív szintentartó edzésnek mondanám. Olyan jó kis csajos torna.

Szerintem nem lehet ugyanazt az eredményt elérni a T25-tel és nem fogsz úgy leszálkásodni, de azért szépen formál ez is, csak nem olyan durván hatásos. Ettől függetlenül szerintem csináld végig, a beta már keményebb lesz ;)


27/N

2013. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is végigcsináltam az Insanityt, utána pedig ebből az Alphát. Én úgy voltam vele, hogy inkább kezdtem volna el újból az Insanityt. Semmi változást nem tapasztaltam magamon 5 hét után. Bár azt hozzá teszem, hogy én már úgy rendben vagyok, így látványosan már nem változhatok, de azért egy kis fejlődést el tudtam volna viselni. Szóval nekem annyira nem tetszett, ezt inkább nyűg volt végignyomni, míg az Insanityt iszonyatosan élveztem, akkor is ha majd belehaltam. Beszereztem a Beta meg a Gamma programot is, de nem kezdek bele, legalábbis egyelőre. De nem akarom lehúzni a programot, mert nem rossz és aki még nagyon formátlan arra biztosan jobban hat. És most csak az Alpháról beszéltem, mert ugye a másik kettőt nem csináltam meg.

24/L

2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!