Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a hasamból?

Hogyan fogyhatnék a hasamból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom már sokan feltették a kérdést,de szeretnék gyorsan fogyni a hasamból,ha lehet edzőterem és más étrend nélkül:)168cm/55 kg 18/L

Másnak olyan jó lapos hasa van,ha leül akkor nem látszik semmi,nekem meg ilyen nagy pacni:D tök undi. Szoktam végezni itthon gyakorlatokat volt,amikor rengeteget fogytam,de most picit visszajött a zsír. Sokszor eszek nagyon sós,cukros ételeket,sok csokit,sok szén hidrátot Ezek nélkül nem tudok élni sajna. Válaszokat előre is köszönöm.



2013. okt. 23. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Étrend nélkül ne várj sokat.

Végezz hasizom erősítő gyakorlatokat, heti 3x1, hogy legyen valami tónusa is az izmodnak, a zsírt aerob edzéssel (heti 4x1 óra) próbáld meg leégetni, majd meglátod, mennyit sikerül kihozni belőle étrend nélkül.


Ha nem tetszik az eredmény, akkor muszáj lesz étrendet követned, nincs mese.

2013. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.:) Hát Mindig is úgy gondoltam,hogy nem fogok egy "jó alak" miatt étrendet váltani,ha az ínyemre van.:) Úgyhogy ha nem válik be akkor hagyom a francba. Fontosabb,hogy azt ehetek,amit megkívánok akkor amikor szeretném és annyit amennyit szeretném.:) Ment a + :)
2013. okt. 23. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de bizonyos dolgok feladása nélkül nem lehet olyan jó alakot elérni.
2013. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olvasol rengeteget táplálkozás témában, megtanulod, mit mikor miért hasznosít a szervezeted, és hogy hogyan, mellé megtanulod, hogy melyik élelmiszer miből áll, és azt hogyan hasznosítja belőle a szervezeted, akkor tulajdonképpen apró szabályok betartásával, de ehetsz azt amit éppen akarsz, akkor amikor akarsz, annyit amennyit akarsz.
2013. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%
Fuss, táncolj, csinálj felüléseket, lebegő ülés...Ehetsz, amit akarsz, csak késő este már ne.
2013. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
Ha a rágcsa nélkül nem tudsz élni, akkor barátkozz meg a jelenlegi alakoddal. Amúgy meg olvasd el a diétára és társaira vonatkozó alapokat.
2013. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Huncutság Istennője kérlek hagyd el a Sport mozgás kategóriát, és térj át a Fogyókúrák címszó alá, ahol rengeteg társat találhatsz, a hasonlóan értelmes válaszokhoz.
2013. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Köszi Sperseus, ma már a harmadik posztnál mondod ki, amit gondolok, csak egyelőre még visszafogom magam és nem írtam le :D
2013. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Összegezzünk:


- tudod, hogy már sokan feltették ugyanezt, de te csakazértis felteszed mégegyszer, külön indoklás nélkül.

- rendesen edzeni nem akarsz

- étrendet betartani nem akarsz

- sokat nassolsz, szemetet eszel


De persze a jó alak az már kéne. Hát tudod kisanyám... nehogymár a zsír fogyja le a diétát!

2013. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Ja nekem is kéne egy Jaguar,de persze úgy hogy nem dolgozok érte..és majd idehozzák a kereskedésből nehogy oda kelljen mennem érte



Ha szemét kaja nélkül nem tudsz élni akkor ez veszett ügy

2013. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!